Hakkımızda / Klimacı Hasan Usta

Sn. HASAN MUTLU 20 Yılı Aşkın Süredir Soğutma ve Isıtma Sektöründe Güven, Dürüstlük, Sağlamcılık Prensipleriyle İş Gücü Üretmektedir. Mersin Bölgesinde Yüzlerce Bireysel Müşterisi, Onlarca Kurumsal Müşterisi Bulunmaktadır.

Homebasic Sistemlerinin Yanı Sıra Sanayi Tipi Soğutma ve Isıtma Sistemlerinin Kurulumu, Onarımı, Tamir ve Servis Hizmetlerinide Bünyesinde Barındırmaktadır. 7/24 Mobil Hizmetiyle Hızlı, Ekonomik, Sağlam ve Etkili İş Üretkenliği Sunmaktadır.

Eski – Yeni Her Marka, Model ve Boyuttaki Klimalarınızın Bakım Hizmetini, Servis Hizmetini, Onarım Hizmetini, Montaj Hizmetlerini Garantili Olarak Sunmaktadır.

Yaz Aylarında ve Kış Aylarında Dönemsel Mevsim Hazırlıklarında Klimalarınızın İhtiyaç Duyduğu Temizlik ve Bakım İhtiyaçlarını Güvenle Yaptırabileceğiniz. Ödediğiniz Meblanın Alın Teri Karşılığı Olduğunu Hissedeceğiniz Kaliteli Bir Hizmet İçin Bizi Aramaktan Çekinmeyiniz.

Mersin Klima Merkezi Yetkili Servisi Olan Klimacı Hasan Usta, Mersin Merkez ve Çevre İlçeleriyle Yayla ve MMD – Meskun Mahal Dışı Yerlerede Mersin Bölgesi Çatısı Altında Hizmet Yetiştirmektedir.

GÜVENİLİR - DÜRÜSTSAĞLAMCIKALİTELİEKONOMİK

Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım   |  AJANS GRAPİKSEL                                                                                                                  © Copyright 2016  -  KLİMACI HASAN USTA | KLİMA BAKIMI | KLİMA MONTAJI | KLİMA SERVİSİ